بانک های خازنی شرکت BMB

توضیحات محصول:

باتوجه به تاثیرات مطلوب خازن گذاری بر مولفه های مختلف کیفیت توان تحویلی به مصرف کنندگان و منافع ناشی از آن شامل جلوگیری از کاهش ظرفیت تاسیسات نیرو رسانی و تلفات در شبکه که بعث افزایش بار خطوط و پست های توزیع و فوق توزیع می‌شود و مهمتر از همه به منظور کاهش هزینه انرژی برق مصرفی و برابر بند 2-3 ماده 3 قرارداد واگذاری انشعاب و فروشانرژی و برابر بندهای 4-47 و 4-50 و 4-57 آیین نامه تکمیلی تعرفه‌های برق ملزم به نصب خازم مناسب می‌باشید.

اصلاح ضریب توان توسط بانک خازنی در شبکه‌های برق تجاری و صنعتی یکی ار بهترین سرمایه گذاری‌‌ها برای کاهش هزینه‌های انرژی است که در زمانی کوتاه(حداقل 1 ماه تا 6 ماه)هزینه سرمایه‌گذاری برگردانده می‌شود. این دستگاه باتوجه به مصارف مختلف (اعم از خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی) طراحی و تولید شده است که بتواند طیف وسیعی از نیاز مصرف کنندگان را تامین نماید. این دستگاه با طراحی شیک و ابعاد کوچک که دارای رگولاتور برنامه نویسی شده، شش طبقه خازن است که با اندازه‌گیری پارامترهای الکتریکی نظیر ولتاژف جریان و … با وارد و خارج کردن طبقه‌های خازن باعث افزایش کیفیت ضریب توان و بهبود جریان راکتیو، مصرف برق شمارا به حد ایده‌آل می‌رساند و باعث کاهش تضمینی مصرف برق بین 20 تا 35 درصد می‌شود. با استفاده از این دستگاه علاوه بر کاهش مصرف به پایداری سیستم برق و شبکه کمک می‌نمایید . از دیگر نکات مثبت این دستگاه می‌توان به کنترل نوسانات شبکه برق اشاره کرد که می‌تواند از 200 تا 240 ولت به به مصرف کننده ها خروجی 220 ولت تحویل دهد.

ما مفتخریم که توانسته‌ایم گامی هرچند کوچک در راستای بهینه سازی مصرف انرژی و اصلاح الگوی مصرف برداشته ایم. این دستگاه ساخت ایرانی بوده که با همت و تلاش متخصصین داخلی طراحی و تولید شده است که توانسته نیاز بازار را در این زمینه مرتفع نماید. تمامی دستگاه‌های این شرکت دارای 2 سال وارانتی تعویض رایگان و 3 سال گارانتی و خدمات پس از فروش می‌باشد.

……………………………………..

بانک های خازنی اتوماتیک BMB که برای اولین بار در سطح کشور برای بهینه سازی و کاهش تضمینی مصرف برق طراحی و ارائه شده اند، مجهز به یک رگلاتور ضریب قدرت هستند. این رگلاتور اندازه و شکل موج ولتاژ و جریان و اختلاف زمانی آنها را اندازه گرفته و پس از انجام محاسبات لازم، ظرفیت خازنی مورد نیاز را تعیین و خازن را وارد شبکه می نماید. در شبکه فشار ضعیف نمونه ولتاژ مستقیما از خط و نمونه جریان توسط یک ترانس جریان (CT) به رگلاتور متصل می شوند.

عمل سوئیچ کردن خازن ها توسط کنتاکتورها یا رله هایی که به وسیله رگلاتور کنترل می شوند، انجام می گیرد.

همچنین برای هر پله خازن یک سری فیوز جداگانه (HRC) در نظر گرفته می شود.

Maghalat

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *